A A A
Konlurs kateczetyczny

W konkursie „Każdy Świętym zostać może, pomyśl, co Ci w tym pomoże” zorganizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Słomnikach "Głos Słomnik" był patronem medialnym wydarzenia.

Rekrutacja do szkół i przedszkoli

Uwaga rodzice, rusza rekrutacja do szkół i przedszkoli na rok 2021/2022. Zapraszamy do zapoznania się z kryteriami przyjęć i harmonogramem postępowania rekrutacyjnego.

logo MGCK

Z początkiem grudnia, poprzez media społecznościowe, Centrum Kultury w Słomnikach zaprosiło wszystkich do wspólnego, radosnego zaśpiewania kolędy. Możemy dziś zaprezentować owoc pracy wspaniałych wokalistów, którzy podjęli nasze wyzwanie.

Trzynaście osób, do udostępnionego wcześniej podkładu, zaśpiewało w swoich domach kolędę "Dzisiaj w Betlejem", po czym przesłało do Centrum swoje nagrania. Prace realizatorskie nad montażem dźwięku i obrazu trwały ponad trzy tygodnie.

Klikając w link możecie zobaczyć efekt całego przedsięwzięcia:

https://www.youtube.com/watch?v=Aj0LZjzogFs&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3zdiNQ5915Ql8JgwK1D2E4djxiCT-uEGEE17X1sWQYfa7TBYXILkQ54bA

logo MGCK

Centrum Kultury w Słomnikach serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku 7-10 lat lub młodsze razem z opiekunami na zabawę karnawałową online 15.01 o godz. 17.00. Na spotkaniu nie zabraknie kosmicznych atrakcji, może nawet uda się nawiązać kontakt z obcymi!

logo MGCK

Koncert kolęd to wydarzenie, które trwale wpisało się w kulturalny kalendarz Centrum Kultury w Słomnikach. Niestety wprowadzone obostrzenia nie pozwoliły w tym roku na organizację koncertu w tradycyjnej formule, czyli z udziałem widowni w budynku przy Wolności 4.