A A A
Zaproszenie  MGCK

13 września Centrum Kultury zaprasza na spektakl plenerowy z muzyką na żywo w wykonaniu Teatru Chrząszcz w Trzcinie. Przedstawienie „C jak Cyrk”, dedykowane dzieciom w wieku 2-8 lat, jest zabawą konwencją cyrkową w odniesieniu do ekwilibrystyki języka polskiego.

W zwariowanym namiocie jedynego w swoim rodzaju cyrku alfabetycznego występują ludzie i zwierzęta tworzone na oczach widza z wielkich liter. Będzie dużo zabawnych sytuacji, nie zabraknie też chwil grozy i mrożących krew w żyłach popisów akrobatycznych… Zupełnie przy okazji dzieci pouczą się alfabetu, poćwiczą aparat mowy, ale też poznają bliżej specyfikę języka polskiego. Osią scenariusza jest bowiem alfabet i niuanse wymowy.

Na spektakl plenerowy zapraszamy 13 września do parku przy ulicy Wolności w Słomnikach. Rozpoczynamy o godzinie 17.00 – należy przyjść z 20-minutowym wyprzedzeniem. Jeśli pogoda nie dopisze przedstawienie zostanie przeniesione do sali widowiskowej MGCK.

Wstęp wolny – liczba miejsc ograniczona!

Uwaga! W czasie trwania wydarzenia, z uwagi na sytuację epidemiologiczną, obowiązuje regulamin dostępny na stronie www.mgckslomniki.pl.

Załączniki:
Pobierz plik (teatr cyrk_plakat_FB1.jpg)teatr cyrk_plakat_FB1.jpg[ ]985 kB2020-09-07 12:16