A A A
Choinka na Rynku

W tegorocznej akcji „Udekorujmy razem choinkę na Rynku w Słomnikach” organizowanej przez Urząd Miejski w Słomnikach uczestniczyła rekordowa ilość dzieci – ok. 450! Dziękujemy wszystkim za tak wielkie zaangażowanie i już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej edycji.

Tegoroczna szósta edycja akcji „Udekorujmy razem choinkę na Rynku w Słomnikach” odbyła się pod hasłem „Wymień ozdobę świąteczną na nagrodę”. Dzieci w wieku od 3 do 14 lat z terenu całej gminy przygotowały przepiękne stroiki, które można podziwiać na miejskiej choince na Rynku w Słomnikach. Ozdoby wykonane zostały w technice dowolnej, jednak szczególnie mile widziane były te przygotowane z odpadów. W tym roku dzieci przygotowały rekordową liczbę rękodzieł – bo aż ok. 450. Przynosiły je bezpośrednio do Urzędu Miejskiego w Słomnikach, gdzie za swoją pracę otrzymały nagrody, m.in.: kubeczki z cukierkami, maskotki lub przybory do pisania.

Dzięki pomysłowości i zaangażowaniu dzieci nasza miejska choinka na słomnickim Rynku jest wyjątkowa. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, na których można podziwiać talenty dzieci z gminy Słomniki.

Galeria zdjęćOrganizatorem akcji jest Urząd Miejski w Słomnikach.