Drukuj
Święto Czosnku

Miejsko- Gminne  Centrum Kultury w Słomnikach wraz z Towarzystwem Kulturalno- Sportowym w Słomnikach organizuje w tym roku XII Małopolskie Święto Czosnku: 28 lipca na terenie obiektu sportowego LKS Juvenia Prandocin w Prandocinie gmina Słomniki. (Program imprezy dostępny jest w załączniku.)

Zapraszamy producentów czosnku, producentów maszyn rolniczych, środków ochrony roślin, wszelkich produktów lokalnych i regionalnych, a także artystów rękodzieła ludowego do udziału w tej imprezie.

Aby zapewnić sobie wynajem straganu, miejsce na własne stoisko, teren na wystawę, miejsce na reklamę, prosimy o kontakt telefoniczny: 12 3881149 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkich informacji związanych z warunkami najmu i rezerwacją udzielą Państwu: Monika Jaworska, Joanna Antosz, Alicja Biczysko.

Negocjacje cenowe i podpisanie umowy: Alicja Biczysko.

Prosimy o zgłoszenia najpóźniej do dnia 30 czerwca, przy czym w przypadku braku miejsc, liczy się kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy naszych wypróbowanych stałych wystawców oraz tych, którzy chcą się pojawić na XII Małopolskim Święcie Czosnku po raz pierwszy!

Załączniki:
Pobierz plik (swietoczosnku2019.docx)Program XII Małopolskiego Święta Czosnku[ ]19 kB2019-03-13 08:16
Odsłony: 5750